Archiwum kategorii: Blog o bukmacherach

Krótko – Fortuna i zarabiaj z EKSPERT+

Legalnie działający bukmacher wirtualny Fortuna kontynuuje jesienną nawałnicę produktową i raz za razem rozszerza promocję dla użytkowników pojedynki on line.

Niewiele dni po podniesieniu pułapu wygranej na jednym kwicie aż do 601 000 ZŁ – inkorporuje kolejne udogodnienie – EKSPERT+.

Rzeczona atrakcja pozwoli Grającym na podniesienie swojej wygranej – nawet do 33% oraz na zyskanie bonusu – chociażby do pięć 000 ZŁ.

Artur Boruc ambasadorem forBET

Z sporą radością oraz pychą chcemy Ciebie powiadomić, iż rzecznikiem legalnego bukmachera forBET Zakłady Bukmacherskie został wybitny naszej drużyny oczywiście futbolista Artur Boruc!

Jeden z nadzwyczaj popularnych futbolistów w Kraju, znakomity bramkarz Naszej reprezentacji, futbolista z najokazalszą ilością występów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, dawny gracz Legii Warszawa oraz ekipy Celtic Glasgow, a do tegoż charyzmatyczny, ciekawy obywatel – długo można by tak opisywać Artura, lecz to podobno niepraktyczne, ponieważ każdy z Was bez wątpliwości go kojarzy.

Strony bukmacherskie a bonusy

Jedną z ciekawszych i dosyć popularnych na polskim rynku instytucji bukmacherskich jest Milenium. Ów legalnie działający bukmacher funkcjonuje w Kraju od dość dawna co powoduje tym iż posiada potężne gremium klientów. Jest z pewnością jedną z największych firm tegoż typu w Polsce. Pociąga swoich typerów zwłaszcza propozycją zakładów wzajemnych. Zlokalizujemy tutaj dla siebie niemało sposobności dochodu od typowania pojedynków piłki nożnej po eSporty czy Internetowe sporty.

Głównie typować możemy najatrakcyjniejsze dziedziny sportowe jak piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, piłka koszykowa i sporo pozostałych.

Fortuna na start – opis promocji

Przedsiębiorstwo Fortuna.pl to najogromniejszy legalnie działający bukmacher wirtualny w Polsce, stale poszerza sieć naziemnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. Ich stan to już 573, a do końca listopada otwartych zostanie co najmniej kilkanaście kolejnych. Specjalnie dla obstawiajacych dopiero co otwartych PPZ firma utworzyła akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka polegać będzie na powiększeniu potencjalnej wygranej gracza aż o 14%!

Naziemne punkty podejmowania typów to od lat wyjątkowo wart uwagi element działalności Fortuny. Instytucja kompletny czas zamierza otwarcia dalszych punktów, a wielkość wszelkich PPZ na kres 2017 roku może przejść 600.