Bukmacher Totolotek – sponsoruje PP w piłce nożnej

Typowanie spotkań online Pucharu Polski w piłce nożnej to szczególnie wyjątkowe zajęcie dla któregokolwiek fana piłki nożnej.
Należałoby mieć pojęcie który bukmacher w Polsce ma najatrakcyjniejsze stawki lecz też kto jest sponsorem owej imprezy sportowej.

W 2017 roku jest nim legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line – Totolotek. Oferujący nie wyłącznie największe stawki na pojedynki lecz oraz wysokie promocje bukmacherskie dla nowiutkich graczy (dodatek bez depozytu także dodatek za wpłatę).

„Systematyczna metoda odnowy reputacji Puchar Polski, jaką PZPN wykonuje w minionych latach przyczynia się do podniesienia famy oraz prestiżu tychże spotkań. Zmiana wizerunkowa jest dostrzegana również na rynku marketingowym oraz sponsoringowym. Owocem tegoż jest start współpracy z spółką Totolotek, która z tej przyczyny dołącza do gremia sponsorów Pucharu Polski.” – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

W ramach współpracy sponsoringowej Totolotek pozyskał prawa posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Pucharu Polski” także do wykorzystania we osobistej wymianie marketingowej oficjalnego logotypu Pucharu Polski. Marka będzie również obecna na nośnikach reklamowych w ciągu meczy oraz pozostałych zdarzeń połączonych z rozgrywkami o Puchar Polski.

„Piłkarski Puchar Polski będzie dla zakładów wzajemnych Totolotek początkowym, ogólnokrajowym planem sponsoringowym. Będziemy posiadali opcja trafienia do entuzjastów w całym kraju przy okazji rywalizacji, która cieszy się coraz szerszą popularnością. Wiążemy się z rozgrywkami w których grać oraz zwyciężyć zdołają nie wyłącznie najsolidniejsi. To idealnie interpretuje idee dziedziny legalnie funkcjonujących zakładów wzajemnych co chwila energiczniej wspomagającej polską piłkę oraz kolejne dyscypliny.” – ogłosił Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.