Bukmacherzy a walki KSW

Bukmacherzy a walki KSW 1

Legalny bukmacher internetowy Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały kooperację. A to oznacza typowanie walk KSW u owego bukmachera.
Parafowany 2-letni układ obejmuje każde pojedynki w klatce KSW założone na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher online przygotował dla fanatyków MMA liczne bonusy, quizy oraz zakłady nadzwyczajne, jakie wyszukacie w oficjalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Obstawiaj KSW z bukmacherem Fortuna

Ciągłe powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozwoju nie jedynie samej Organizacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niezmiernie się raduję, że do gremia sojuszników przystąpił lider zakładów sportowych w Polsce, który będzie nam asystować nie jedynie na rynku polskim, ale dodatkowo przy naszych zagranicznych wydarzeniach.

„Mocno cieszę się z podjętej kooperacji oraz mam wiarę, że doda ona obydwu organizacjom bez liku korzyści.” – mówi Martin Lewandowski, szef Organizacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego okresu monitorujemy ogromny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona oraz bardzo szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, z tej przyczyny wierzymy, że z przyczyny tej kooperacji Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszystkich pasjonatów MMA oraz dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób obserwujących dowolne wydarzenie urządzane przez jednostkę KSW.

Już teraz proponujemy najwyższą ilość zakładów przed walką oraz live w Polsce na wszelkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zastrzec, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie tudzież jedna z w najwyższym stopniu uznanych na świecie. To dzisiaj także drugie obok Tour de Pologne nasze wydarzenie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii konkurowało ponad 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat tworzy historię europejskiego MMA, oferując w najwyższym stopniu wyjątkowe gale MMA w Europie. Federacja upowszechnia dyscyplinę plus rozwija jej sportowe znakomitości.

Ostatnio Firma święci istotne sukcesy: urządziła wzorcowo wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo ponadprzeciętne przedsięwzięcia za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy UK.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher internetowy prowadzi działalność w kanale on-line na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach mobilnych na Android plus iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Przewidywania na MMA znaleźliśmy przykładowo na: KSW TYPY – na obstawianie.net

Relevant news