Do czego służy BETSCAN?

Jeżeli poszukujesz informacji o BetSCAN to wyśmienicie trafiłeś!
Legalny bukmacher wirtualny Totolotek.pl wprowadził nowatorską, darmową aplikację BETSCAN. Gwarantuje ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami także kontrolowanie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Persony, które będą intensywnie stosować aplikację co miesiąc mogą na dodatek wygrać ciekawe gratyfikacje.

Nowa aplikacja Totolotka posiada trzy zasadnicze składniki. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPONIK – sposobność analizowania na smartfonie wyników rutynowych kuponów za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się news o zakładzie.

Co proponuje oryginalna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Sprawdzanie wyników wydarzeń piłkarskich w toku ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie bazowym klient zobaczy kompilację aktualnie toczących się wydarzeń piłkarskich, wespół z informacją o bieżących przelicznikach. Grający ma owe alternatywę przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

Poza tym, czynnikiem apki instytucji Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę tabletu klient jest transferowany do zakładki z grami. Teraz w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby udanych rzutów za trzy punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono też element rywalizacji między odbiorcami. Za aktywne użytkowanie apki – skanowanie kuponów, połączenie konta z FB, czy zdobycie mistrzostwa w grach – przypisywane są wirtualne punkty.

Co miesiąc bez konkurencyjne pięć osób uhonorowane jest punktami w programie Bet Club, a wygrywający otrzymuje specjalnie tablet. Obstawiający mogą dzielić się swoimi rezultatami z kolegami, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w rozgrywce lub zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

– Aplikacja BETSCAN została wykonana głównie z myślą o typerach, jacy przeważnie używają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów sportowych. W trakcie paru sekund mogą oni sprawdzić rezultaty wydarzeń sportowych oraz swoich wydrukowanych kuponów wejść do walki o gratyfikacje oraz zagrać dla uciechy w gry sportowe na prywatnym smartfonie – mówi Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w budowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs przygotowuje autorskie apki na bazie modelu SaaS. Twory instytucji umożliwiają odbiorcom zawierać zakłady u bukmachera w dowolnym momencie oraz miejscu.

Odbierz 20 złotych na zakłady bukmacherskie (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl