Gdzie obstawisz Esport

Gdzie obstawisz Esport 1

Typowanie eSportu to atrakcyjny sposób na wygrywanie u bukmachera online – pod warunkiem iż chociaż trochę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie duża część firm bukmacherskich w Kraju oferuje zakłady wzajemne na Esport, a w tej grupie jest również LVBET.

Który w ostatnim czasie włączył na swej stronie specjalną zakładkę esportową z obfitą ofertą kursów live i możliwością obserwowania gier w trakcie gdy trwają. Dzisiaj typerzy zdołają korzystać z tej zakładki na swoich komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport w LVBET

Obserwowanie a także obstawianie esportu na smartfonie w życiu nie było łatwiejsze. Aktualnie odrębna zakładka esport przystępna jest w konkretnym miejscu – na dedykowanej graczom podstronie.
Wprowadzenie tej funkcjonalności w dużym stopniu skróci czas przydatny na zbudowanie kuponu oraz ułatwi wyszperanie ciekawych meczów w najmocniej interesujących bataliach.

Nowym krokiem modyfikacji w edycji mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z rozmaitych meczów odbywających się w trakcie w ramach spotkań eSportowych. Do dziś dnia dostępne były one zaledwie w edycji na pecety LV BET, aktualnie najistotniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends a także dużo innych będzie można odtwarzać też na odbiornikach komórek tudzież padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET na każdym kroku mocniej otwiera się na esport, obecnie czynimy to z dużą energią. Cały czas chcemy się polepszać w tym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji mobile jest tego adekwatnym przykładem.
Poprawiamy nie tylko nasz produkt, ale także poszerzamy swoją aktywność na nowych sektorach, do których na pewno możemy przyporządkować esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ów legalny bukmacher internetowy funkcjonuje na lokalnym rynku od paru lat. Dotychczas firma zaangażowała się w rozbudowę rozlicznych dyscyplin tudzież kilku klubów sportowych. LVBET jest sponsorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Co więcej, „wszedł” w patronat polskiej transmisji spotkań CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Relevant news