LVBET włącza opcję live streaming

LVBET włącza opcję live streaming 1

Legalny bukmacher działający w sieci LVBET cały czas modernizuje własną propozycję bukmacherską – dzisiaj o live streaming spotkań sportowych.

Uruchomienie nowiuteńkiej witryny www (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) dało łańcuch perspektywy w podobny sposób dla nas, jak i dla użytkowników.
Ciągle staramy się wykorzystywać powierzchnię do włączania wszelkich nowości plus usprawnień, wzorem tego były w ostatnim czasie wprowadzone zakładki esportowe w wersji mobilnej.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET włącza live streaming

Wprawdzie esport od pewnego okresu to znacząca z osi rozwoju LVBET, to nie koncentrujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw postulatom też owych klientów, którzy wolą zwykłe dyscypliny. Specjalnie dla nich pojawiła się dodatkowa nowa funkcjonalność – streaming zdarzeń sportowych.

Dołożenie streamingu meczy to dodatkowy krok w kierunku możliwie jak największego otwarcia się na krajowych grających.
Na dziś modyfikujemy krajową działalność, wychodzimy naprzeciw trendom a także wdrażamy technologiczne możliwości proponowane przez innowacyjne media, w ten sposób by LVBET.PL ciągle powiększał własną działalność na rynku zakładów przez internet w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (bowiem właściwie potocznie zwana jest możliwość obserwowania meczów na żywo) z najistotniejszych zdarzeń które da się grać na zakładach stosowane były wyłącznie w wypadku esportu. Dziś to się zmieni.

LVBET włącza opcję live streaming 2

W ten sposób pragniemy uatrakcyjnić polskim typerom czas spędzony na portalu LVBET.PL. Przez to będą zdołali na żywo monitorować każde mniejsze zdarzenia sportowe osiągalne w naszej propozycji na naszej stronie do typowania meczów on-line.
Pośród nich znajdziemy mecze m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Z czasem oferta streamingowa będzie poszerzana o kolejne pojedynki lub dyscypliny.

Relevant news