Nowe promocje bukmacherskie: Etotomania

Nowe promocje bukmacherskie: Etotomania 1

Od czasu do czasu bukmacher online Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym klientom promocje (nie chodzi o bonusy na start). Z tej przyczyny ETOTOMANIA to kapitalne zdumienie i co więcej niezła promocja dla typujących u niniejszego krajowego bukmachera internetowego.

Etotomania

Aktualnie na stronce www.etoto.pl oficjalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy plan bonusowy dla użytkowników dający ewentualność awansu ma wyższy pułap i otrzymywanie raz po raz lepszych nagród.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Klienci gromadzą punkty za postawione kupony. W ostatnich dniach miesiąca według „widełek” przeskakują szczebel dalej oraz rutynowo otrzymują nastepne gratyfikacje. Licznik punktów nieustannie instruuje obstawiającego jak dużo brak mu do wyższego pułapu przykładowo ZŁOTY, a jak dużo do podtrzymania dotychczasowego przykładowo SREBRNY.
Mało tego, również dostrzega gracz jakie nagrody ich oczekują w najbliższym tygodniu.

Im wyższy pułap w projekcie Etotomania buka Etoto tak częstokroć możemy mieć nadzieję na doskonałe nagrody pieniężne dla obstawiającego.

Program podmienił wszelkie, do tej pory funkcjonujące promocje bukmacherskie na stronce prócz promocji przy zakładaniu konta „Wymień 100 złotych na 300 złotych

Więcej informacji zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Relevant news