Obstawianie na żywo meczy ? Niemniej co obstawiać aby zarabiać ?

Typowanie meczów w necie można wykonywać na dwa sposoby. Przed jak a także w ciągu spotkania. Dla graczy, którzy mają mnóstwo czasu i wejście do netu sugeruję wyselekcjonować tamtą drugą opcję.

Przedstawię tobie w tym momencie parę przykładów z jakimi się spotkałem. Obstawiałem spotkanie siatki jakieś norweskiej ligi. W pierwszym secie drużyna przyjezdnych prowadziła już 20 do 10 tym samym skusiłem się na typ na seta.

Myślę sobie – zawsze to parę złotych w spodniach.

Po ustawieniu natychmiast sumowałem w myślach i opuściłem pokój ażeby zrobić sobie jeść.
Gdy przyszedłem sprawdzić rozstrzygnięcie byłem nadzwyczaj rozgoryczony gdy na monitorze pokazał się remis. Wówczas kończyny mi się zgięły i mało co nie załatwiłem ręką kompa. Szczęśliwie udało im się wygrać i zarobiłem parę złotówek.

Owych sytuacji jest co niemiara i powinno się ogromnie na to zwracać uwagę. Obstawiając zakłady sportowe na żywo warto czekać do samego końca i w ostatniej chwili obstawiać. W szczególności z rana jest dużo meczów lig koszykarskiej PBA (Filipiny) albo KBL (Koreańska), gdzie na początku spotkania na faworyta są beznadziejne typy, a w trakcje wzrastają i to dużo.
Rzecz jasna pod jednym warunkiem że wybraniec przegrywa. Już raczej się domyślacie jak grać takie spotkania. Tylko na klęskę faworyta i po czym kalkulować, że rzekomo „faworyt” będzie przegrywał.

 

Po typowaniu na jednych i drugich w ciągu spotkania możne ofiarować nam nieznaczny profit przy 100 % pewności. Podobnie jest przy typowaniu piłki nożnej jeśli pewniak w wstępnych chwilach traci bramę szanse na jego sukces maleją i kurs na nich wzrasta. Wtedy nie spluwamy sobie w brodę, że na nich stawialiśmy po tak słabym kursie.
Jeno tak jak uprzednio pisałem muszą być wykonane następujące warunki. Typujemy na niespodziankę, wyczekujemy, i kiedy faworyt przegrywa czynimy opozycję i siedzimy bez nerwów i wyczekujemy na napływ funduszy. O ile potrzebujemy obstawiać wyniki meczy live zalecam bukmacherów takich jak Betsafe czy Betclic.

Mają oni największą bazę meczów live i w związku z tym everyman znajdzie sobie coś ciekawego do postawienia.

Jeżeli ciekawi Cię typowanie w Denmark to zapraszamy na Bettingclub.dk