Rejestracja w Betclic – wykorzystaj bonus

Rejestracja w Betclic - wykorzystaj bonus 1

Internetowy bukmacher Betclic to popularny europejski bukmacher internetowy. Współcześnie z górą 9 milionów użytkowników korzysta z obszernej propozycji zakładów u bukmachera Betclic. Prócz Polski, organizacja z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher internetowy prowadzi działania w oparciu o koncesji uzyskanej danym państwie, ażeby użytkownik miał pewność, iż typowanie na stronie www.betclic.pl jest całkowicie zgodne z przepisami.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Betclic mobile

Bukmacher online bardzo angażuje się w rozwój apki mobilnej. Równocześnie na Androidzie jak i na iOS apka wywołuje odczucie banalnej a stosowanie jej nie sprawia właściwie żadnych problemów nie jedynie doświadczonym klientom, ale i osobom, jakie poczynają typować mecze online.
Z pułapu apki mamy dostęp do wszelkich funkcjonalności portalu, co charakteryzuje Betclic na tle pozostałych organizacji bukmacherskich funkcjonujących w naszym kraju. Mając apkę daje to nam opcję nie wyłącznie obstawiania meczy, ale i oglądania meczów na żywo, najciekawszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Promocja przy rejestracji Betclic

Betclic.pl oferuje super bonus na start w Kraju w formie – 500 zł cashbacku od początkowego kuponu. To znaczy, że jeżeli Twój pierwszy zakład będzie nietrafiony, to na Twoje konto bukmacher zwróci Ci jego stawkę minus 12% danina.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Toteż, by całkowicie zużyć bonus i pozyskać zwrot (to jest cashback) kasy w kwocie 500 zł, należy zaryzykować kupon za 568 zł. Aby spieniężyć środki promocyjne zdobyte w formie cashbacku, musicie obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady wzajemne w Betclic

Miłym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher online na kuponie z 4 pojedynkami zapłaci 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami wszystko.
Na domiar tego im więcej pojedynków wstawisz do blankietu, tym więcej możesz zdobyć. Przy więcej aniżeli 12 wydarzeniach, bukmacher internetowy dorzuca aż 50% do zwycięstwa.

Oferta zakładów wzajemnych jest nadzwyczaj bogata. Nie mówiąc o oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najciekawsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w propozycji spółki wyszukamy także zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe oraz mniej słynne w Kraju, jak dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Ciężko wyszukać dziedzinę, której omawiany bukmacher internetowy nie trzymałby w ofercie.
Nie brak także sportowych zakładów specjalnych plus typowo rozrywkowych, na miarę na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozkręca się nadzwyczaj silnie i to widzimy. Widzi to również Betclic i zapewnia możliwość obstawiania gier w grach jak Counter Strike, League od Legends czy Dota.
Obstawiający będą radzi z kursów, albowiem te w zestawieniu do innych funkcjonujących na naszym rynku firm bukmacherskich wyglądają na wyższe.

W Betclic można sięgnąć po Cashout, czyli zdolność szybszego rozliczenia kuponiku – przed zamknięciem wszelkich wydarzeń z kuponu. Suma wygranej będzie odpowiednio przeliczana zależnie od ilości zdarzeń pozostających na kuponie a także ich kursu.

Rejestracja w Betclic - wykorzystaj bonus 2

Betclic sponsorem

Niezwykle porządnie wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z którą Betclic podpisał umowę. Bukmacher jest aktualnie na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest również istotnym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice oraz formalnym donatorem zdobywcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko ukazuje, iż Betclic aktualnie od samego startu pragnie silnie promować się pośród polskich kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak już wtrąciłem Fani sportu mają opcję oglądania najistotniejszych zdarzeń jak: rozgrywki NBA – w części PlayOff, pojedynki Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki tudzież co niemiara największych turniejów tenisa.

Wpłaty i wypłaty wygranych

W Betclic możesz dokonać depozyt już od 1 pln. Dowolna z czynności finansowych, a więc w podobny sposób wpłata, jak i wypłata, są za free. Gracz chcący złożyć kasę może użyć platformy Przelewy24, przez to pieniądze ekspresowo znajdą się na koncie w serwisie do akceptowania kuponów. Naturalnie, można także posłużyć się kartą do rachunku osobistego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Opinia o Betclic

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher internetowy, jaki świadczy w tej chwili na samym początku mnóstwo ciekawych rozwiązań, jakie z perspektywy obstawiającego zdołają okazać się jako istotne. Atutami zostaną niewątpliwie: aplikacja na smartfona, wysokie kursy plus promocja Multi+. Rekomendujemy aby poddać próbie nieniniejszego międzynarodowego buka również dla bonusu powitalnego, którego w Polsce na takich zasadach nikt nie świadczył.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Relevant news