Typuj siatkę PlusLigi z legalnym bukmacherem

Bukmacher LV BET Zakłady Wzajemne ma aktualnie status Oficjalnego Partnera PlusLigi i Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została zatwierdzona do finiszu obecnego sezonu. To kolejna wersja współpracy LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Zdobyliśmy dodatkowego kontrahenta, jaki będzie nas wspomagał oraz pomagał w obrotnym rozkwicie PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Wzajemne niezwykle dynamicznie wchodzi na rynek sponsoringu sportowego oraz radujemy się, iż wiąże swą przyszłość z polską klubową siatką. Omawiany partner z pewnością przyda się do tegoż, ażebyśmy konstruowali najatrakcyjniejsze widowiska sportowe w naszym kraju – zaznacza Artur Popko, boss Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najnowsze promocje tego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – szczegóły

Szczegóły kontraktu – korzyści plus finanse

W ramach kontraktu logo instytucji bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w toku meczy siatkarskich rozgrywek ligowych. Kooperacja planuje tudzież cykl przedsięwzięć na FB bądź Twiterze i na portalach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, iż możemy przyłączyć się do kolegium kontrahentów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Krajowe kluby przynależą do zasadniczej śmietanki europejskiej oraz od kilku lat święcą triumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy przekonani iż ciąg dalszy współpracy z jedną z najatrakcyjniejszych dyscyplin
w Kraju sprawi wzajemne dogodności – mówi Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera internetowego.

Legalnie funkcjonujący bukmacher działający w sieci LVBET.PL to energicznie rozwijająca się jednostka a na sektorze zakładów online, oparta na fajnych pomysłach oraz konstruowana z werwą do sportu. Instytucja ta angażuje się w rozkwit różnorodnych dziedzin wspierając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a też serwis wirtualny ŁączyNasPasja.pl