Wirtualne zakłady bukmacherskie przez internet

Bukmacher Fortuna on-line z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Kraju, wkomponowała do własnej internetowej oferty następny twór – Wirtualne Sporty.
Jest to wariant zakładów wzajemnych polegających na zgadywaniu wyników generowanych komputerowo zajść, dotyczących takich dyscyplin jak: futbol, tenis, wyścigi konne, wyścigi piesków, wyścigi samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju bieżącego roku, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem Klientów. Od teraz eSporty są osiągalne także przez internet, w dowolnej sekundzie można w nie zagrać na stronie bukmachera – Fortuna.

Dominujące hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom to „Szybka Gra, Ekspresowa Kasa”. Najważniejszą zaletą tworu jest to, iż by zagrać w Wirtualne Sporty typujący nie jest zmuszony posiadać ogromnej erudycji z obrębu sportu. To zabawa dla wszelakiego, kto liczy na imponujące emocje oraz szybką wygraną – choćby do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich ekipa czy gracze, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, posiadają wyjątkowe cechy oraz osobiste statystyki także historię wcześniejszych spotkań.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy możliwość obstawiania Wirtualnych Sportów przez Internet – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów sportowych. – Produkt został korzystnie odebrany przez Graczy w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do bieżącej pory zaakceptowaliśmy teraz więcej niż 300 000 zakładów na oryginalny produkt, a jeden z punktów, przez tak krótki czas jego obecnego działania, łącznie wypłacił Klientom wygrane w wielkości ponad 115 000 zł. Mamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się potężną renomą także w Internecie, wyjątkowo, iż będą dostępne w każdym elemencie dogodnym dla krajowego Klienta – podkreśla Komarczuk.

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 10zł za free


Rozwój rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera Fortuna. Przekaz z każdego wydarzenia odbywa się na odrębnym kanale, co pozwala Konsumentowi wybór interesującego go sportu według osobistych zamiłowań.
Grający zdoła zdecydować, jaki zespół zwycięży, jaki tenisista zaprezentuje się lepszy, bądź jaki kierowca wyścigowy wkroczy na podium. Chwilę potem obserwuje postęp rozgrywki, a w przypadku prawidłowo zaryzykowanego zakładu – momentalnie zdobywa zasłużoną wygraną.

– Polskim Klientom oddajemy dopracowany produkt, jaki przygotowany został przez firmę Inspired, uznaną markę w kategorii technologii rozgrywki, ekspertów w płaszczyźnie gier wirtualnych.
Na krajowej stronie wirtualnej użytkownicy uzyskują 6 dziedzin do wyboru, przez co każdy z nich wypatrzy swój kochany sport do wytypowania – dorzuca Komarczuk. – Wystarczy raptem trochę minut także dostęp do Internetu, by wziąć udział w emocjonującej, internetowej grze oraz podarować sobie okazję na łatwą wygraną, bez względu od pory dnia – zlicza prezes Fortuny zakładów sportowych.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, jaki dostarcza Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak oraz na własnej stronie online.