Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 1

Czas wyborów prezydenckich to godzina decyzji. Sprawdź jak bukmacherzy obstawiają rezultaty wyborów prezydenckich…

W tym tygodniu rozegra się I tura wyborów prezydenckich. Stąd legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL oferują mnóstwo zakładów nadzwyczajnych powiązanych z wydarzeniem, którym spokojnie zaczyna żyć w tym momencie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA BĄDŹ TRZASKOWSKI?

Od razu wystartujmy od tego, co najważniejsze. U rzeczonego legalnego lokalnego buka zdołacie grać na zakładach, kto zwycięży wybory o fotel prezydenta Polski. Dotychczas faworytem jest bez wątpliwości Andrzej Duda, jaki możliwie w każdym sondażu zajmuje 1 pozycję w zestawieniach.

Chociaż od dnia Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla aspiranta wspieranego przez PO w dużym stopniu wzrosło. Tak dalece, iż w niektórych prognozach zwycięża on i dzisiejszego prezydenta. Wprawdzie nieznacznie, ale jednak.

Spece BETFAN twierdzą, iż na 54% wygra Duda. Procenty na to iż zwycięży Trzaskowski wyznaczane są na nieomalże 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie liczyć mniej więcej 10% głosów, to nie mają praktycznie najmniejszych szans na to, by wejść do II tury.

Zakłady bukmacherskie na wybory prezydenckie 2020 2

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub chociażby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek ów ostatni pretendent z racji projektu „Menelowe+” zdoła w ocenie bukmacherów on-line ostatecznie nazbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w naszym Kraju dają ponadto sposobność typowania, jaka będzie obecność Polaków w I fazie wyborów, jak wielu aspirantów w całości dostanie choć 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą rezultaty wszelkich jednostek rywalizujących o funkcję głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, iż poniekąd na pewno będzie II tura. Co fajne, już dzisiaj zdołacie grać na zakładach, jaki efekt zdobędą w niej Duda oraz Trzaskowski, jacy prawdopodobnie na pewno się w niej pojawią.

Na koniec: dowolne typy, które chcielibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich wypatrzycie na wortalu www.betfan.pl.
Niewątpliwie jest tak wiele zakładów iż każdy typer znajdzie coś konkretnego do typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Relevant news